Ivo Molčan - KAMNÁŘSTVÍ

Jsme kamnářská firma, která se již od roku 1993 zabývá stavbou krbů a kachlových kamen. Patříme mezi zakladatele Cechu kamnářů České republiky.
Naše stavby se vyznačují vysokou kvalitou řemeslného zpracování za použití speciálních materiálů odolávajících tepelnému zatížení. Stavby provádí pouze naši zaměstnanci s dlouholetou praxí, kteří jsou průběžně proškolováni a seznamováni s novými materiály a technologiemi stavby.
Nabízíme teplovzdušné krby pískovcové, cihlové, mramorové, kachlové, rustikální i moderní, libovolných tvarů a rozměrů. Do těchto krbů osazujeme ocelové i litinové krbové vložky, kterých máme v nabídce přes 200 typů. Dále pak stavíme kachlová kamna pokojová i kuchyňská. Provádíme také rozvody teplého vzduchu po celém domě. Rádi vám poskytneme bližší informace, seznámíme Vás s možnostmi a variantami, které by byly pro Váš dům nejvhodnější, bezplatně vypracujeme projekt a cenovou nabídku.

Pokud budete mít zájem přijeďte se k nám podívat. V naší vzorkovně v Záhlinicích si můžete prohlédnout vystavené krby, krbové vložky, vzorníky keramiky, pískovců, mramoru a žul. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Jak se k nám dostat?Kontakty

Ivo Molčan
Mail info@krbyakamna.cz
Telefon 603 871 968
Otevírací doba
Pondělí 8:00-16:00
Úterý 8:00-16:00
Středa 8:00-16:00
Čtvrtek 8:00-16:00
Pátek 8:00-16:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
Po telefonické dohodě lze schůzka domluvit i mimo otevírací dobu.


Proč si od nás nechat postavit krb?

Tradice a zkušenosti

Již od roku 1993 stavíme krby a kamna. Jsme spoluzakladateli Cechu kamnářů České republiky. Postavili jsme už půl tisíce krbů a kamen.

Každý krb je originál

Máme k dispozici velké množstvá typů krbových a kamnových vložek, obkladových materiálů, kachlů, glazur ... Stačí si jen vybrat.

Moderní přístup

Krbové a kamnové vložky se dnes dají propojit s kotly a akumulačními nádobami. Celý systém může ovládat automatická řídící jednotka.

Bezpečnost

Používáme speciální tepelně izolační materiály. Proto se naše krby dají užívat i v dřevostavbách.